O G Ł O S Z E N I A  D U S Z P A S T E R S K I E

W związku z pożarem Katedry Gorzowskiej, ks. biskup Tadeusz Lityński ogłosił w dzisiejszą niedzielę zbiórkę do puszek. Za wszelkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

We wtorek 11 lipca święto św. Benedykta – patrona Europy.

Przypominamy, że w okresie wakacyjnym od 1 lipca do 31 sierpnia - kancelaria parafialna czynna jest we wtorki i piątki od godz. 10.00 – 12.00 i od 15.00 – 17.00.

Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej – Niedzieli i Gościa Niedzielnego.

Informujemy o naborze do Młodzieżowej Orkiestry Dętej w Drezdenku. Szczegółowe informacje udzielane są w Centrum Promocji Kultury.

Składamy serdeczne Bóg zapłać za modlitwę i ofiary złożone na potrzeby kościoła i parafii.

W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej Pan Bóg odwołał do wieczności: + Janusza Grzywacz, Janinę Szolak i Waldemara Filistowicz.

Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzymy miłej niedzieli oraz Bożego błogosławieństwa na nowy tydzień.

Kanonicy Regularni Laterańscy