O G Ł O S Z E N I A     P A R A F I A L N E

NIEDZIELA DOBREGO PASTERZA

1. Dzisiejszą niedzielą - Dobrego Pasterza rozpoczynamy w Kościele tydzień modlitw o powołania do służby Bożej: kapłaństwa i życia zakonnego. W sposób szczególny polecamy modlitwie ks. diakona Kamila Obałę, który 27 maja, przyjmie w katedrze gorzowskiej z rąk ks. bpa Tadeusza Lityńskiego święcenia kapłańskie. Przed wyjściem z kościoła młodzież z naszej parafii sprzedaje ciasto, dochód przeznaczony będzie na organizację Marszu dla życia, który odbędzie się 11 czerwca br.

2. 8 maja – w poniedziałek – Uroczystość Św. Stanisława bpa i męcz. – Głównego Patrona Polski.

tego dnia również - PRÓBA DZIECI I KOMUNIJNYCH

- I grupa – o godz. 17.00, II grupa – o godz. 18.30.

3. 13 maja - w sobotę – o godz. 10.00 – spowiedź św. dla dzieci I – komunijnych i ich rodziców.

o godz. 12.00 – Msza św. w int. Służby Straży Pożarnej, Policji i Leśników.

o godz. 19.00 – NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE – w 100 rocz. objawień

4. 14 maja – w przyszłą niedzielę – o godz. 11.30 – I KOMUNIA ŚW. Prosimy naszych Parafian o wybranie w miarę możliwości innej godziny uczestniczenia we Mszy św., aby umożliwić dzieciom ich rodzinom i gościom swobodny udział w tej uroczystości.

5. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Niedzieli i Gościa Niedzielnego.

6. Dziękujemy za modlitwę i ofiary złożone w ubiegłym tygodniu na potrzeby kościoła i parafii.

7. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej Bóg powołał do wieczności: + Tadeusza Koza. Polećmy go Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek… .

Wszystkim naszym Parafianom i przybyłym Gościom życzymy miłej, z Bogiem przeżytej niedzieli oraz błogosławieństwa Bożego w rozpoczętym tygodniu.