Msze Święte

Msze Święte

zobacz terminy

View more
Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia Parafialne

Dowiedz się więcej

View more
Duszpasterze

Duszpasterze

Księża pracujący w Drezdenku

View more
Sakrament Chrztu św.

Sakrament Chrztu św.

Dowiedz się więcej

View more
Sakrament Małżeństwa

Sakrament Małżeństwa

Dowiedz się więcej

View more
Pogrzeb Katolicki

Pogrzeb Katolicki

Dowiedz się więcej

View more
I Komunia św.

I Komunia św.

Dowiedz się więcej

View more
Bierzmowanie

Bierzmowanie

Dowiedz się więcej

View more
Ministranci

Ministranci

View more

1. Przeżywamy IV Niedzielę Wielkiego Postu.

2. Rekolekcje Wielkopostne w naszej Parafii odbędą się od 27 do 30 marca 2021. Rekolekcje poprowadzi ks. Tomasz Tyszkiewicz CRL - proboszcz z parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Drezdenku. Plan rekolekcji wyłożony jest na stoliku pod chórem i w przedsionku pod wieżą.

3. W piątek 19 marca obchodzić będziemy uroczystość św. Józefa - Oblubieńca NMP. Msze św. sprawowane będą o 7.00, 10.00 i 18.00. W tym dniu, uczestnicząc w Drodze Krzyżowej i modląc się do św. Józefa możemy uzyskać odpust zupełny. W piątkową uroczystość nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Również w tym dniu nie będzie czynna kancelaria parafialna.

4. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne w naszej parafii: Droga Krzyżowa dla dzieci w piątek o 16.30, Droga Krzyżowa dla dorosłych w piątek 17.30, Gorzkie Żale w niedzielę o 17.00. Prosimy również, aby spowiedzi nie odwlekać na ostatnie dni Wielkiego Postu.

5. Cały czas możemy wspierać „Caritas” naszej diecezji kupując w zakrystii świecę na stół wielkanocny w cenie 15 zł.

6. Kurs Przedmałżeński w naszej parafii odbędzie się w dniach 23-25 kwietnia 2021 roku. Informacje i zapisy u ks. Macieja CRL (513 318 420, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Gość Niedzielny i Niedziela w cenie 6 zł wyłożone są w przedsionku pod wieżą oraz pod chórem.

8. Wszystkim parafianom i gościom życzymy dobrego przeżycia okresu Wielkiego Postu. Prosimy pozdrowić osoby chore i starsze, które nie mogą z nami się teraz modlić. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

 

Kanonicy Regularni Laterańscy

Dane teleadresowe

Telephone: 95 762 05 15
Email: parafiadrezdenko@gmail.com

PARAFIA RZYMSKO-KATOLICKA
P.W. PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO

PL. KOŚCIELNY 2,
66-530 DREZDENKO

nr konta: 67 1020 2892 0000 5202 0522 5414

logo