1. Przeżywamy II Niedzielę Zwykłą. W poniedziałek 18 stycznia rozpoczynamy tydzień modlitw o jedność Chrześcijan. W tym tygodniu przeżywać będziemy, we wtorek wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara – biskupa, a w czwartek św. Agnieszki – dziewicy i męczennicy. W przyszłą niedzielę odbędzie się zbiórka do puszek na ofiary trzęsienia ziemi w Chorwacji.

2. W środę rozpoczynamy nabożeństwa kolędowe. W tym tygodniu zapraszamy na Mszę św. o godzinie 18.00 mieszkańców:

- w środę 20 stycznia – mieszkańców Osowa

- w czwartek 21 stycznia – mieszkańców ul. Piłsudskiego wraz z blokami

- w piątek 22 stycznia – mieszkańców ul. I Brygady i ul. Niegosławskiej

- w sobotę 23 stycznia – mieszkańców ul. Marii Konopnickiej i bloków przy ul. Okrężnej

Prosimy zabrać ze sobą butelki z wodą, która będziemy święcić podczas Mszy św.

Osoby, które chciałyby przeżyć tradycyjną kolędę, połączoną z przyjściem księdza, mogą zgłaszać się w zakrystii i kancelarii parafialnej.

3. W najbliższy piątek 22 stycznia obchodzić będziemy 35 r. śm. Sługi Bożego Biskupa Wilhelma Pluty.

4. W czwartek 21 stycznia obchodzić będziemy Dzień Babci, a w piątek 22 stycznia Dzień Dziadka.

5. Zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia i Adorację Najświętszego Sakramentu, od poniedziałku do piątku na godzinę 15.00. Zapraszamy również na uwielbienie Pana Jezusa i rozważanie Słowa Bożego we wtorki po wieczornej Mszy św. Modlitwę prowadzi wspólnota Effatha.

6. Z naszej rodziny parafialnej do wieczności odeszli: Piotr Masiak, Ryszard Kijak, Zenon Dankiewicz, Krystyna Jurczyńska. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

7. Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitości Bożych łask. Prosimy pozdrowić osoby chore i starsze, które nie mogą z nami się teraz modlić. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

Kanonicy Regularni Laterańscy