Msze Święte

Msze Święte

zobacz terminy

View more
Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia Parafialne

Dowiedz się więcej

View more
Duszpasterze

Duszpasterze

Księża pracujący w Drezdenku

View more
Sakrament Chrztu św.

Sakrament Chrztu św.

Dowiedz się więcej

View more
Sakrament Małżeństwa

Sakrament Małżeństwa

Dowiedz się więcej

View more
Pogrzeb Katolicki

Pogrzeb Katolicki

Dowiedz się więcej

View more
I Komunia św.

I Komunia św.

Dowiedz się więcej

View more
Bierzmowanie

Bierzmowanie

Dowiedz się więcej

View more
Ministranci

Ministranci

View more

1. Przeżywamy Uroczystość Wszystkich Świętych. Jutro (2 listopada) przeżywać będziemy Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – dzień modlitwy za naszych zmarłych. Jutro Msze św. sprawowane będą o godz. 7.00, 10.00 i 18.00. Za zmarłych poleconych w wypominkach miesięcznych modlić się będziemy od poniedziałku do piątku o godz. 17.30.


2. W zakrystii i kancelarii parafialnej przyjmujemy na wypominki miesięczne i roczne. Prosimy, aby imiona i nazwiska były wypisywane drukowanymi literami.
3. W naszej Parafii gościmy dzisiaj diakona Wiktora i kl. Tomasza z naszego zakonnego seminarium w Krakowie. Nasi Współbracia w przedsionkach kościoła przyjmują na wypominki listopadowe. Ofiary składane przy tej okazji przeznaczone są na nasze seminarium. Pragniemy podziękować dk.. Wiktorowi za głoszone dzisiaj do nas Słowo Boże.
4. Zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia i Adorację Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do piątku na godz. 15.00. Zapraszamy także na spotkania Wspólnoty Effatha we wtorki po wieczornej Mszy św.
5. W czwartek 5 listopada, o godz. 17.00, Przyjaciele Paradyża zapraszają do wspólnej modlitwy w intencji nowych powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych.
6. Msza św. w int. Żywego Różańca została przeniesiona na przyszłą niedzielę 8 listopada na godz. 10.00.
7. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Przypominamy wszystkim, szczególnie dzieciom, o Nabożeństwie Pierwszych Piątków Miesiąca. Informujemy, że ze względu na panującą sytuację epidemiologiczną, odwołane zostały odwiedziny chorych w I piątek.
8. W przedsionku kościoła i na stoliku pod chórem jest do nabycia prasa katolicka.
9. Z naszej rodziny parafialnej odeszli do wieczności Piotr Korolewicz, Marek Jerzy Buśko, Zbigniew Łojko i Elżbieta Borakiewicz. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
10. Wszystkim Parafianom i gościom życzymy wielu Bożych łask. Podróżującym na groby swoich bliskich, życzymy bezpiecznego dotarcia do celu i szczęśliwego powrotu do domu. Prosimy pozdrowić osoby chore i starsze, które nie mogą z nami się teraz modlić. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

 

KANONICY REGULARNI LATERAŃSCY

Dane teleadresowe

Telephone: 95 762 05 15
Email: parafiadrezdenko@gmail.com

PARAFIA RZYMSKO-KATOLICKA
P.W. PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO

PL. KOŚCIELNY 2,
66-530 DREZDENKO

nr konta: 67 1020 2892 0000 5202 0522 5414

logo