1. Przeżywamy XXIX niedzielę zwykłą. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na działalność misyjną.

2. W tym tygodniu przeżywać będziemy: w poniedziałek rocznicę męczeńskiej śmierci ks. Jerzego Popiełuszki

3. Zapraszamy codziennie na nabożeństwo różańcowe o godzinie 17.30 . Różaniec dla dzieci we wtorki i czwartki o godzinie 16.30. Dzieci po modlitwie będą otrzymywać kolejne części układanki o Gietrzwałdzie, gdzie Maryja zachęcała do Różańca.
4. Informujemy, że w ubiegłym tygodniu zostały uruchomione dzwony na wieży naszego Kościoła. Jeszcze raz dziękujemy za ofiary złożone na ten cel.
5. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych. Pamiętajmy o modlitwie za naszych zmarłych i o uporządkowaniu ich grobów. W zakrystii i kancelarii parafialnej przyjmujemy na wypominki miesięczne i roczne. Kartki do wypominek wyłożone są na stoliku pod chórem i w przedsionku kościoła. Prosimy, aby imiona i nazwiska były wypisywane drukowanymi literami.
6. Zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia i Adorację Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do Piątku na godz. 15.00. Zapraszamy także na spotkania Wspólnoty Effatha we wtorki po wieczornej Mszy św.
7. W przedsionku kościoła i na stoliku pod chórem jest do nabycia prasa katolicka.
8. Z naszej rodziny parafialnej odeszli do wieczności Piotr Ginter i Leokadia Łozicka, + Adam Terlecki. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
9. Wszystkim Parafianom i gościom życzymy wielu Bożych łask. Prosimy pozdrowić osoby chore i starsze, które nie mogą z nami się teraz modlić. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.