Msze Święte

Msze Święte

zobacz terminy

View more
Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia Parafialne

Dowiedz się więcej

View more
Duszpasterze

Duszpasterze

Księża pracujący w Drezdenku

View more
Sakrament Chrztu św.

Sakrament Chrztu św.

Dowiedz się więcej

View more
Sakrament Małżeństwa

Sakrament Małżeństwa

Dowiedz się więcej

View more
Pogrzeb Katolicki

Pogrzeb Katolicki

Dowiedz się więcej

View more
I Komunia św.

I Komunia św.

Dowiedz się więcej

View more
Bierzmowanie

Bierzmowanie

Dowiedz się więcej

View more
Ministranci

Ministranci

View more
1. Przeżywamy XXVIII niedzielę zwykłą. W dzisiejszą niedzielę obchodzimy „Dzień Papieski”. Po każdej Mszy św. będą zbierane ofiary do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia.
2. W tym tygodniu przeżywać będziemy: we wtorek o godz. 17.15 Nabożeństwo Fatimskie a po nabożeństwie Fatimskim o godz. 17.30 Różaniec.
3. Zapraszamy codziennie na nabożeństwo różańcowe o godzinie 17.30 . Różaniec dla dzieci we wtorki i czwartki o godzinie 16.30. Dzieci po modlitwie będą otrzymywać kolejne części układanki o Gietrzwałdzie, gdzie Maryja zachęcała do Różańca.
4. Dziękujemy za złożone ofiary na remont dzwonów w sumie 10 tys. 500 zł.
5. Informujemy, że Misje Święte w naszej parafii nie odbędą się z racji nasilenia pandemii korona wirusa.
6. Zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia i Adorację Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do Piątku na godz. 15.00. Zapraszamy także na spotkania Wspólnoty Effatha we wtorki po wieczornej Mszy św.
7. W przedsionku kościoła i na stoliku pod chórem jest do nabycia prasa katolicka.
8. W środę 14 października obchodzić będziemy Dzień Edukacji Narodowej pamiętajmy w modlitwie o nauczycielach, wychowawcach i katechetach. W środę 16 października przypada również kolejna rocznica wyboru na Stolicę Piotrową św. Jana Pawła II. W przyszłą niedzielę 18 października przypada święto św. Łukasza Ewangelisty. W tym dniu imieniny obchodzi Ks. Łukasz Murański CRL. Zapraszamy na Mszę św. w Jego Intencji w niedzielę na godz. 10.00.
9. I zakrystii i kancelarii parafialnej przyjmujemy na wypominki miesięczne i roczne. Pamiętajmy o modlitwie za naszych zmarłych. Kartki do wspominek wyłożone są pod chórem i w przedsionku kościoła.. Serdecznie prosimy o wpisywanie imion i nazwisk drukowanymi literami.
10. Z naszej rodziny parafialnej odeszli do wieczności Wiesława Krasnodębska i Andrzej Jędrzejewski. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
11. Wszystkim Parafianom i gościom życzymy wielu Bożych łask. Prosimy pozdrowić osoby chore i starsze, które nie mogą z nami się teraz modlić. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.
KANONICY REGULARNI LATERAŃSCY

Dane teleadresowe

Telephone: 95 762 05 15
Email: parafiadrezdenko@gmail.com

PARAFIA RZYMSKO-KATOLICKA
P.W. PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO

PL. KOŚCIELNY 2,
66-530 DREZDENKO

nr konta: 67 1020 2892 0000 5202 0522 5414

logo