1. Przeżywamy XVII niedzielę zwykłą.

2. W tym tygodniu obchodzimy następujące wspomnienia: w środę św. Marty, w piątek św. Ignacego Loyoli, w sobotę św. Alfonsa Marii Liguori – biskupa i doktora Kościoła.

3. W przedsionku kościoła i na stoliku pod chórem jest do nabycia prasa katolicka.

4. W tym tygodniu przeżywamy pierwszą sobotę miesiąca. Zapraszamy na nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP po Mszy o godz. 7.00.

5. Ze względu na wakacje, w tygodniu, spowiadać będziemy 15 min. przed każdą Mszą św.

6. Zapraszamy na I Pieszą Notecką Pielgrzymkę Rokitniańską, w sobotę, 22 sierpnia 2020 roku, z Drezdenka do Rokitna. Wyjątkowo w czasie epidemii, pierwszy etap z Drezdenka do Międzychodu przejedziemy autokarem. Z Międzychodu do Rokitna pójdziemy już pieszo. Koszt pielgrzymki 70 zł. Informacje i zapisy u ks. Macieja. Więcej informacji na plakatach i stronie internetowej.

7. W czasie wakacji nie będzie wystawienia Najświętszego Sakramentu i Koronki do Bożego Miłosierdzia o godzinie 15.00. Kancelaria Parafialna w czasie wakacji czynna jest we wtorek od 10.00 do 12.00 i w piątek od 15.00 do 17.00.

8. Kolejne Letnie Spotkanie Kameralne w naszym Parafialnym Kościele odbędzie się 30 lipca (czwartek) o godzinie 19.00. Więcej informacji na plakatach przed Kościołem. Serdecznie zapraszamy.

9. Z naszej rodziny parafialnej odeszli do wieczności: Karol Boch, Janina Kawecka - Onichimowska. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

10. Wszystkim Parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego i szczęśliwych wakacji. Prosimy pozdrowić osoby chore i starsze, które nie mogą z nami się teraz modlić. Szczęść Boże!