1. Przeżywamy XV niedzielę zwykłą. Msza św. w intencji Żywego Różańca, w niedzielę, o godzinie 18.00.

2. W tym tygodniu przeżywamy: w poniedziałek – Świętych Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta, w środę – św. Bonawentury – biskupa i doktora Kościoła, w czwartek – NMP z Góry Karmel – Matki Bożej Szkaplerznej. W najbliższy poniedziałek zapraszamy na nabożeństwo do Matki Bożej Fatimskiej na godzinę 17.30.

3. W przedsionku kościoła i na stoliku pod chórem jest do nabycia prasa katolicka.

4. W ubiegłym tygodniu została wyremontowana salka ministrantów. Dziękujemy Paniom i Panom ze wspólnoty Effatha, którzy razem z ks. Maciejem wykonali całą pracę.

5. Rozpoczęły się wakacje. Nie zapominajmy w tym czasie o Bogu. Chciejmy przeżyć ten okres z Bożym błogosławieństwem. Pamiętajmy o uczestnictwie we Mszy św. – przychodźmy do kościoła w odpowiednim stroju. Nie zapominajmy o modlitwie i spowiedzi.

6. Dzisiaj, po każdej Mszy św. będziemy mogli nabyć najnowszą książkę, pochodzącego z Drezdenka ks. Łukasza Bugały CRL, pod tytułem: „Wyłowione z głębin. Rozważania o życiu i Kościele”. Cena książki to 25 zł. Zachęcamy do nabywania i lektury.

7. Z naszej rodziny parafialnej odeszły do wieczności: Bronisława Janużyk i Halina Długoszewska. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

8. Wszystkim Parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego i szczęśliwych wakacji. Prosimy pozdrowić osoby chore i starsze, które nie mogą z nami się teraz modlić. Szczęść Boże!