1. Przeżywamy XIII niedzielę zwykłą.

2. Gościmy w naszej parafii Czcicieli Niepokalanej Matki Miłosierdzia z Zielonej Góry, którzy głoszą Słowo Boże i dzielą się swoją wiarą. Możemy wesprzeć ich dzieło nabywając po Mszy św.Traktat o Doskonałym Nabożeństwie do NMP, wraz z książeczką do modlitwy i płytą CD. Cena zestawu to zaledwie 10 zł.

3. Zapraszamy na Nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa - codziennie na godzinę 17.30. Zakończenie nabożeństw w najbliższy wtorek.

4. W poniedziałek 29 czerwca przypada Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 7.00, 10.00 i 18.00. Taca w tym dniu przeznaczona jest na Stolicę Apostolską.

5. W przedsionku kościoła i na stoliku pod chórem jest do nabycia prasa katolicka.

6. Rozpoczęły się wakacje. Nie zapominajmy w tym czasie o Bogu. Chciejmy przeżyć ten okres z Bożym błogosławieństwem. Pamiętajmy o uczestnictwie we Mszy św. – przychodźmy do kościoła w odpowiednim stroju. Zachęcamy szczególnie rodziców i opiekunów, aby uczyli swoje dzieci, że od Boga nie ma wakacji. Nie zapominajmy o modlitwie i spowiedzi. Kościół przypomina także o zachowywaniu przepisów drogowych – nie narażajmy na śmierć siebie, bliskich i innych ludzi.

7. Apostolat Maryjny zaprasza na 6 dniową pielgrzymkę do Częstochowy, Wadowic i Szczyrku w dniach 24.07- 29.07. 2020. Koszt wyjazdu 600 zł. Zapisy u Pani Marioli Różańskiej.

8. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.

9. Przypominamy wszystkim wiernym o obowiązku noszenia masek podczas nabożeństw
i celebracji liturgicznych. Jeśli ktoś nie może chodzić w maseczce, niech zachowa bezpieczny odstęp.

10. Z naszej rodziny parafialnej odeszli do wieczności: Marek Ksześniak, Antoś Jakubowski, Helena Horodniczy. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

11. Wszystkim Parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego i szczęśliwych wakacji. Szczęść Boże!