1. Przeżywamy III Niedzielę Wielkanocną. Rozpoczął się Tydzień Biblijny. Postarajmy się w tym tygodniu więcej czasu poświęcić lekturze
i rozważaniu Słowa Bożego.

2. W piątek 1 maja przeżywać będziemy Uroczystość św. Józefa Rzemieślnika – patrona ludzi pracy. Rozpoczynamy w tym dniu nabożeństwa majowe ku czci Matki Bożej. Nabożeństwa rozpoczynają się o godzinie 17.30. W tym dniu nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych.
3. Odwiedziny chorych w pierwszy piątek miesiąca, ze względu na kwarantannę są odwołane. W nagłych wypadkach prosimy wzywać kapłana, by udzielił sakramentów.
4. W sobotę 2 maja obchodzić będziemy przeniesioną uroczystość Matki Bożej Królowej Polski. Msze św. w sobotę o 7.00, 10.00 i 18.00. W przyszłą Niedzielę Dobrego Pasterza, będziemy prosić Boga o nowe i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. Ponadto w tym dniu obchodzimy rocznicę Uchwalenia Konstytucji 3 maja.
5. W tym trudnym czasie, z racji, że parafia utrzymuje się z ofiar wiernych, zwracamy się z prośbą o wsparcie materialne, abyśmy mogli utrzymać nasz Kościół. Serdeczne Bóg zapłać składamy tym, którzy już wsparli naszą parafię. Ofiary możemy przekazywać na nr konta: 67 1020 2892 0000 5202 0522 5414
6. W zakrystii do nabycia prasa katolicka.
7. Z naszej rodziny parafialnej odeszli do wieczności: Mamet Piotr, Mikołaj Piskunowicz, Józefa Warłyha. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
8. Wszystkim Parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego od zmartwychwstałego Chrystusa. Szczęść Boże!