Msze Święte

Msze Święte

zobacz terminy

View more
Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia Parafialne

Dowiedz się więcej

View more
Duszpasterze

Duszpasterze

Księża pracujący w Drezdenku

View more
Sakrament Chrztu św.

Sakrament Chrztu św.

Dowiedz się więcej

View more
Sakrament Małżeństwa

Sakrament Małżeństwa

Dowiedz się więcej

View more
Pogrzeb Katolicki

Pogrzeb Katolicki

Dowiedz się więcej

View more
I Komunia św.

I Komunia św.

Dowiedz się więcej

View more
Bierzmowanie

Bierzmowanie

Dowiedz się więcej

View more
Ministranci

Ministranci

View more

1. Przeżywamy dzisiaj II Niedzielę Wielkanocną, która jest zarazem Uroczystością Bożego Miłosierdzia. Rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia Bożego. O godzinie 15.00, na Facebooku będziemy transmitować wystawienie Najświętszego Sakramentu i Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Możemy dzisiaj otrzymać odpust zupełny, o którym siostrze Faustynie Kowalskiej mówił Pan Jezus.


2. W czwartek 23 kwietnia przeżywać będziemy Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski. W tym dniu imieniny obchodzi ks. Jerzy Hajduga CRL – kapelan naszego szpitala. Msza św. w intencji ks. Jerzego będzie sprawowana w czwartek o godzinie 18.00.
3. W tym trudnym czasie, z racji, że parafia utrzymuje się z ofiar wiernych, zwracamy się z prośbą o wsparcie materialne, abyśmy mogli utrzymać nasz Kościół. Serdeczne Bóg zapłać składamy tym, którzy już wsparli naszą parafię. Za wszystkich ofiarodawców sprawujemy Msze św. Ofiary możemy przekazywać na nr konta: 67 1020 2892 0000 5202 0522 5414
4. W zakrystii możemy nabywać prasę katolicką – Niedziela i Gość Niedzielny.
5. Od przyszłej niedzieli wracamy do wcześniejszego układu Mszy św. Nie będzie Mszy o godzinie 15.00 i 16.00. Informujemy, że po najnowszej decyzji rządu, dotyczącej ilości wiernych w kościele, oraz po zmierzeniu wymiarów naszej świątyni parafialnej, w celebracji liturgicznej może wziąć udział 49 wiernych. Zmiana wchodzi w życie od poniedziałku 20 kwietnia 2020. Prosimy o zachowanie pozostałych norm bezpieczeństwa (odległości od siebie, rękawiczek, maseczek).
5. Z naszej rodziny parafialnej odeszli do wieczności: Bolesław Pacyna, Błażej Szukała i Piotr Huryń. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
6. Wszystkim Parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego od zmartwychwstałego Chrystusa. Szczęść Boże!
KANONICY REGULARNI LATERAŃSCY

Dane teleadresowe

Telephone: 95 762 05 15
Email: parafiadrezdenko@gmail.com

PARAFIA RZYMSKO-KATOLICKA
P.W. PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO

PL. KOŚCIELNY 2,
66-530 DREZDENKO

nr konta: 67 1020 2892 0000 5202 0522 5414

logo