1. Przeżywamy Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego. W imieniu Wspólnoty Kanoników Regularnych z Drezdenka, składamy najserdeczniejsze życzenia wielkanocne. Życzymy, abyśmy zawsze umieli korzystać z łaski Chrystusa, którą codziennie nas obdarza, dla naszego zbawienia. Życzymy, abyśmy pozwolili Zmartwychwstałemu wydobywać nas z wszelkich „grobów grzechu i ułomności”, w których często się zamykamy. Niech obchody Świąt Wielkanocnych sprawią, że w naszych sercach zabrzmi radosne Alleluja. Serdecznie dziękujemy za nadesłane życzenia na adres naszej Parafii. Dziękujemy za modlitwę, życzenia i ofiary w Dniu Kapłańskim Wspólnotom naszej Parafii


2. W poniedziałek wielkanocny porządek Mszy jest taki sam jak w dotychczasowe niedziele. Dodatkowe Msze św. o 15.00 i 16.00. W tym dniu przypada rocznica Zbrodni Katyńskiej.
3. W najbliższy piątek w Oktawie Wielkanocy, nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
4. Za tydzień obchodzić będziemy Uroczystość Miłosierdzia Bożego.
5. W tym trudnym czasie, z racji, że parafia utrzymuje się z ofiar wiernych, zwracamy się z prośbą o wsparcie materialne, abyśmy mogli utrzymać nasz Kościół. Serdeczne Bóg zapłać składamy tym, którzy już wsparli naszą parafię. Ofiary możemy przekazywać na nr konta: 67 1020 2892 0000 5202 0522 5414
6. Z naszej rodziny parafialnej odeszli do wieczności: Dariusz Wawerski i Bolesław Pacyna Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
7. Wszystkim Parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego od zmartwychwstałego Chrystusa. Szczęść Boże!

KANONICY REGULARNI LATERAŃSCY

Dane teleadresowe

Telephone: 95 762 05 15
Email: parafiadrezdenko@gmail.com

PARAFIA RZYMSKO-KATOLICKA
P.W. PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO

PL. KOŚCIELNY 2,
66-530 DREZDENKO

nr konta: 67 1020 2892 0000 5202 0522 5414

logo