1. Zapraszamy na nabożeństwa pasyjne w naszym kościele: Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 17.00 z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i kazaniem pasyjnym. W piątek Droga Krzyżowa o godz. 16.30 dla dzieci a o godz. 17.30 dla dorosłych.
2. Od V Niedzieli Wielkiego Postu do Niedzieli Palmowej przeżywać będziemy Misje Święte. Ostatnie Misje odbyły się
w naszej parafii w 2002 roku. Prosimy o modlitwę o dobre owoce Misji.


3. W tym tygodniu przeżywać będziemy pierwszy czwartek, piątek i sobotę miesiąca. Odwiedziny chorych w piątek od godz. 8.00
4. Kurs Przedmałżeński w naszej parafii odbędzie się w dniach od 6 do 8 marca. Rozpoczyna się w piątek o godz. 19.00 w naszym kościele. Zapisy na kurs u ks. Macieja Guziejko CRL (tel. do ks. Macieja 513 318 420).
5. Przed Kościołem możemy nabywać świece wielkanocne Caritas w cenie 15 zł. W tym roku ofiary przeznaczone są na dzieci w Rwandzie.
6.Bierzmowanie w naszej parafii odbędzie się 28 kwietnia we wtorek o godzinie 17.00. Sakramentu bierzmowania naszej młodzieży udzieli ks. biskup Paweł Socha.
7. 9 marca 2020 organizowany jest wyjazd do Czarnkowa na film pt. „Najświętsze Serce”, są jeszcze wolne miejsca. Ten intrygujący film fabularno-dokumentalny odkrywa przed widzem sedno kultu Najświętszego Serca Pana Jezusa. Koszt wyjazdu na film to 30 zł. Wyjazd o godzinie 17.15 spod plebanii. Zapisy u ks. Łukasza i u Pani Mirosławy Andrzejkowicz.
8. W dniach 28-30 maja nasz parafia organizuje pielgrzymkę dla dzieci i rodziców do Krakowa i Łagiewnik. W trakcie wyjazdu odwiedzimy park Energylandia w Zatorze. Program wyłożony jest pod chórem. Więcej informacji u ks. Macieja.
9. We wtorek 3 marca, po wieczornej Mszy św., w sali parafialnej, odbędzie się spotkanie Parafialnej Grupy Synodalnej. Na spotkanie zapraszamy księży, katechetki i katechetów, członków grup parafialnych.
10. W czwartek 5 marca, o godz. 17.00, Przyjaciele Paradyża zapraszają na modlitwę w intencji nowych powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych.
11. Z naszej rodziny parafialnej odeszli do wieczności: Wiesława Kadler, Bogdan Zagdański, Adam Jakubowski. Wieczny odpoczynek…
12.Wszystkim uczestnikom Ofiary Eucharystycznej, życzymy miłej, z Bogiem przeżytej niedzieli oraz błogosławieństwa Bożego w rozpoczętym tygodniu.

KANONICY REGULARNI LATERAŃSCY

Dane teleadresowe

Telephone: 95 762 05 15
Email: parafiadrezdenko@gmail.com

PARAFIA RZYMSKO-KATOLICKA
P.W. PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO

PL. KOŚCIELNY 2,
66-530 DREZDENKO

nr konta: 67 1020 2892 0000 5202 0522 5414

logo