1. Dzisiaj zbierane są ofiary do puszek na rzecz hospicjów znajdujących się na terenie naszej diecezji. Taca z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na ogrzewanie naszego Kościoła – prosimy o ofiary na ten cel.

2. W poniedziałek 10 lutego - przypada już 80. rocznica zsyłki Polaków na Sybir. W tym dniu naszą modlitwą obejmujemy wszystkie ofiary sowieckiej agresji masowych zsyłek Polaków na Sybir.
3. We wtorek - 11 lutego - WSPOMNIENIE NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY
Z LOURDES. Tego dnia obchodzony jest XXVIII Światowy Dzień Chorego. Zapraszamy na uroczystą Mszę św. o godz. 10.00 w intencji chorych i udzielenie Sakramentu chorym. Prosimy o pomoc w dotarciu na liturgię osobom chorym, w podeszłym wieku i niepełnosprawnym.
4. Zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia i adoracje Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do piątku o godzinie 15.00. Spotkania Wspólnoty Effatha w środy po wieczornej Mszy Świętej.
5. Do nabycia są czasopisma katolickie „ Niedziela i Gość Niedzielny”.
6. Składamy podziękowanie za dar modlitwy i ofiary złożone na potrzeby kościoła i parafii.
7. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej Bóg powołał do wieczności: + Dorotę Silczak, + Łucję Wilk, + Bolesława Niezborała, + Mieczysława Krych, + Janina Cicha – wieczny odpoczynek racz im dać Panie …

8.Wszystkim uczestnikom Ofiary Eucharystycznej, życzymy miłej, z Bogiem przeżytej niedzieli oraz błogosławieństwa Bożego w rozpoczętym tygodniu.

KANONICY REGULARNI LATERAŃSCY

 

Dane teleadresowe

Telephone: 95 762 05 15
Email: parafiadrezdenko@gmail.com

PARAFIA RZYMSKO-KATOLICKA
P.W. PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO

PL. KOŚCIELNY 2,
66-530 DREZDENKO

nr konta: 67 1020 2892 0000 5202 0522 5414

logo