1. W tą niedzielę 2 lutego obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego - Matki Bożej Gromnicznej. Podczas każdej Mszy św. będzie poświęcenie gromnic. W Święto Ofiarowania Pańskiego obchodzony jest również Dzień Życia Konsekrowanego. Taca z tego dnia przeznaczona jest na zakony kontemplacyjne.

2. W poniedziałek 3 lutego - wspomnienie św. Błażeja, patrona chorób gardła. Po Mszy św. o godz. 18.00 - obrzęd błogosławieństwa świecami św. Błażeja.

3. We wtorek 4.02 swoje imieniny obchodzi nasz brat zakonny Andrzej Raczko CRL. Msza św. w intencji solenizanta o godz. 18.00( od Członków Żywego Różańca).

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi pół godziny wcześniej przed każdą Mszą św. Odwiedziny chorych z Komunią św. w tym tygodniu będą wyjątkowo w pierwszy czwartek Ks. Jerzy od godz. 8.00 tych chorych których odwiedzał ks. Maciej i Ks. Jerzy a w pierwszy piątek miesiąca od godz. 8.00 Ks. Proboszcz do tych których on odwiedzał. Msza św. pierwszopiątkowa dla dzieci o godz. 18:00. Kancelaria Parafialna w I piątek będzie nieczynna.

5. Przyjaciele Paradyża zapraszają 6 lutego o godz. 17.00 na wspólną modlitwę przed Najświętszym Sakramentem by podziękować Panu Bogu za każdego powołanego i prosić Jezusa o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.

6. OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU zapraszamy naszych Parafian Adorację Najświętszego Sakramentu i Koronkę do Bożego Miłosierdzia od godz. 15.00 do 18.00.
7. We wtorek 11 lutego wspomnienie NMP z Lourdes – Światowy Dzień Chorego . Na Msze św. godz. 10.00 z udzieleniem Sakramentu chorych serdecznie zapraszamy naszych chorych i osoby starsze.

8. Składamy serdeczne Bóg zapłać tym wszystkim którzy pracowali przy rozbieraniu Żłóbka i dekoracji świątecznych.

9. W minionym tygodniu Bóg odwołał do wieczności: śp. Dorotę Silczak - wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…

10. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy radosnego przeżywania Dnia Pańskiego oraz wielu łask i błogosławieństwa Bożego w rozpoczętym nowym tygodniu.

 

Kanonicy Regularni Laterańscy

Dane teleadresowe

Telephone: 95 762 05 15
Email: parafiadrezdenko@gmail.com

PARAFIA RZYMSKO-KATOLICKA
P.W. PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO

PL. KOŚCIELNY 2,
66-530 DREZDENKO

nr konta: 67 1020 2892 0000 5202 0522 5414

logo