1. Serdecznie dziękujemy za wspólną modlitwę na naszym cmentarzu. Dziękujemy policji, PGKiM, harcerzom i wszystkim, którzy pomogli przygotować uroczystość Wszystkich Świętych. Serdeczne Bóg zapłać składamy ofiarodawcom i wykonawcom nowego Krzyża na cmentarzu komunalnym
w Drezdenku.

2. 9 listopada - w sobotę przeżywać będziemy Uroczystość Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, z którą nasz Zakon jest związany i od której czerpie swoją nazwę.

3. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na Pomoc Kościołowi w Potrzebie.

4. Przez cały listopad, w dni powszednie, o godz. 17.30 modlimy się za zmarłych poleconych
w wypominkach miesięcznych.

5. Składamy serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji i uczestnictwo w „Marszu
i balu wszystkich świętych”. Dziękujemy rodzicom, dzieciom, młodzieży, scholii parafialnej, ministrantom, policji, Dyrekcji SP nr 1 i wszystkim, którzy bezinteresownie okazali nam pomoc.

6. Przyjaciele Paradyża zapraszają do modlitwy w czwartek 7 listopada na godz. 17.00. Będziemy dziękować Bogu za kapłanów i prosić o nowe powołania do służby w Kościele.

7. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w dni powszednie od 15.00 do 18.00. Natomiast w środy, po wieczornej Mszy św., zapraszamy na spotkania wspólnoty Effatha.

8. W przyszłą niedzielę 10 listopada gościmy Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej, którzy będą głosić Słowo Boże i rozprowadzać kalendarze misyjne na 2020 rok. Ofiary będą przeznaczone na działalność misyjną zgromadzenia.

9. Do nabycia „Niedziela” i „Gość Niedzielny”

10. Od najbliższej środy br. Andrzej Raczko CRL będzie roznosił w naszej parafii pobłogosławione opłatki na stół wigilijny. Informujemy, że nikt poza Bratem nie jest upoważniony przez parafię do roznoszenia opłatków. Za wszelkie ofiary składane przy tej okazji serdecznie dziękujemy.

11. Rektor i klerycy naszego zakonnego seminarium w Krakowie, serdecznie dziękują za ofiary składane przy okazji wypominek.

12. Dnia 16 listopada 2019 organizowana jest pielgrzymka do Częstochowy na Mszę św. z modlitwami o uzdrowienie.  Zapisy u Pani Katarzyny lub w Rąpinie u ks. Stanisława Nalbacha CRL

13. Pomódlmy się za naszych zmarłych. Wieczny odpoczynek…

14. Parafianom i Gościom życzymy miłego wypoczynku niedzielnego, wielu Bożych łask
i błogosławieństwa na nowy tydzień. Szczęść Boże!

 

KANONICY REGULARNI LATERAŃSCY

Dane teleadresowe

Telephone: 95 762 05 15
Email: parafiadrezdenko@gmail.com

PARAFIA RZYMSKO-KATOLICKA
P.W. PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO

PL. KOŚCIELNY 2,
66-530 DREZDENKO

nr konta: 67 1020 2892 0000 5202 0522 5414

logo