O G Ł O S Z E N I A D U S Z P A S T E R S K I E

 

 

1. „Dziś się narodził Chrystus Pan, Zbawiciel” – niech te słowa oraz radość towarzyszą nam w świętowaniu pamiątki narodzin naszego Pana Jezusa Chrystusa, pamiątki Jego pierwszego przyjścia na ziemię. Dzielmy się nią ze wszystkimi, których spotkamy, życząc sobie wzajemnie, by nowonarodzony Pan i Odkupiciel opromieniał każdy dzień swoją obecnością, by nam błogosławił i hojnie udzielał swoich łask i wszelkiego dobra. Z głębi serca składamy najserdeczniejsze życzenia Wam, Drodzy Parafianie i Goście. Naszymi życzeniami obejmujemy również osoby starsze, samotne i chore przebywające w domach i w szpitalach.
2. Dziękujemy Wszystkim, którzy przesłali życzenia świąteczne na adres naszego domu zakonnego i parafii. Dziękujemy tym, którzy włączyli się w przygotowanie kościoła do Świąt - Siostrom Kanoniczkom, pani Krystynie oraz Panom Arturowi i Bronisławowi, dziewczętom z oazy młodzieżowej, którzy pomogli udekorować szopkę bożonarodzeniową. Nadleśnictwu Klesno - za piękne choinki. Dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali dzisiejszą uroczystą liturgię, ministrantom, lektorom, oazie młodzieżowej i domowemu kościołowi.
3. Msze Święte dzisiaj jak w każdą niedzielę oprócz godz. 7.00.
4. Jutro II dzień w oktawie Bożego Narodzenia – Święto św. Szczepana, Pierwszego Męczennika. Porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę.

 

 

PIĘKNYCH I BŁOGOSŁAWIONYCH ŚWIĄT - KANONICY REGULARNI LATERAŃSCY

Dane teleadresowe

Telephone: 95 762 05 15
Email: parafiadrezdenko@gmail.com

PARAFIA RZYMSKO-KATOLICKA
P.W. PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO

PL. KOŚCIELNY 2,
66-530 DREZDENKO

nr konta: 67 1020 2892 0000 5202 0522 5414

logo