O G Ł O S Z E N I A     D U S Z P A S T E R S K I E

 

 

 

 

1.       Dzisiaj naszą modlitwą oraz ofiarami do puszek w całej Polsce wspieramy Kościół katolicki na Wschodzie. Za złożone ofiary na ten cel serdecznie dziękujemy. Zbiórkę prowadzi młodzież ze szkolnego koła CARITAS przy SP nr 2 w Drezdenku.

 

2.       MSZE RORATNIE ku czci Najświętszej Maryi Panny - codziennie od poniedziałku do piątku                   o godz. 18.00, a dzieci w poniedziałek i piątek na godz. 16.30.

 

3.       W czwartek 13 grudnia o godz. 18:00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji żyjących i zmarłych członków NSZZ Solidarność.

 

4.       W piątek 21 grudnia odwiedzimy chorych, którzy nie są zapisani na I piątki miesiąca                           z przedświąteczną spowiedzią św.: od godz. 8:00 i od godz. 15:00. Zapisy w zakrystii                              i w kancelarii.

 

5.       Po każdej Mszy św. zachęcamy do nabywania - ręcznie robionych ozdób świątecznych,                      z których dochód jest przeznaczony na duszpasterstwo dzieci z naszej parafii,

 

 

6.       Dziękujemy za modlitwę i ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła i parafii oraz ofiary składane za opłatki na stół wigilijny roznoszone w naszej parafii przez Br. Andrzeja, a także                   na ogrzewanie naszego kościoła.

 

7.       W najnowszym numerze tygodnika „Niedziela” można przeczytać obszerny wywiad z ks. Jerzym Hajdugą na temat jego nowej książki i posługi w szpitalu. Zachęcamy do lektury.

 

8.       W ubiegłym tygodniu Pan Bóg odwołał do wieczności: + Stefan Leszczyński, Piotr Ratajczyk. Polećmy ich Bożemu miłosierdziu: Wieczny odpoczynek …

 

9.       Parafianom i Gościom życzymy radosnego przeżywania Dnia Pańskiego oraz błogosławionych owoców pogłębienia wiary, nadziei i miłości.   

 

 

KANONICY REGULARNI LATERAŃSCY    

Dane teleadresowe

Telephone: 95 762 05 15
Email: parafiadrezdenko@gmail.com

PARAFIA RZYMSKO-KATOLICKA
P.W. PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO

PL. KOŚCIELNY 2,
66-530 DREZDENKO

nr konta: 67 1020 2892 0000 5202 0522 5414

logo