O G Ł O S Z E N I A D U S Z P A S T E R S K I E

 

1. Serdecznie dziękujemy za wspólną modlitwę na naszym cmentarzu. Dziękujemy policji, PGKiM i wszystkim, którzy pomogli przygotować uroczystość Wszystkich Świętych.

2. 9 listopada - w piątek - Uroczystość Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, z którą nasz Zakon jest związany i od której czerpie swoją nazwę.

3. Serdecznie zapraszamy na koncert patriotyczny Bydgoskich Solistów Arte Con Brio, który odbędzie się 10 listopada o godz. 19:00 w naszym kościele.

4. 11 listopada - w niedzielę -, w naszej Ojczyźnie - Narodowe Święto Niepodległości 100 rocznica odzyskania niepodległości. Msza św. w int. Ojczyzny o godz. 10.00. Na uroczystości zapraszamy poczty sztandarowe oraz wszystkich mieszkańców Drezdenka oraz gości.

5. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na Pomoc Kościołowi w Potrzebie.

6. Przez cały listopad, w dni powszednie, o godz. 17.30 modlimy się za zmarłych poleconych w wypominkach miesięcznych. Wypominki roczne są przyjmowane do końca listopada.

7. Składamy serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji i uczestnictwo w „Marszu i balu wszystkich świętych". Dziękujemy rodzicom, dzieciom, młodzieży, scholii parafialnej Śpiewające Anioły, ministrantom, policji i wszystkim, którzy bezinteresownie, w cichości serca pomagali nam.

8. Już dziś serdecznie zapraszamy na III edycję Turnieju Mikołajkowego dla ministrantów w piłkę nożną, która odbędzie się w sobotę 1 grudnia. Szczegóły na plakatach.

9. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej Bóg powołał do wieczności: + Janusza Kwita, . Wieczny odpoczynek... .

 

Parafianom i Gościom życzymy miłego wypoczynku niedzielnego, wielu Bożych łask i błogosławieństwa na nowy tydzień.

KANONICY REGULARNI LATERAŃSCY

Dane teleadresowe

Telephone: 95 762 05 15
Email: parafiadrezdenko@gmail.com

PARAFIA RZYMSKO-KATOLICKA
P.W. PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO

PL. KOŚCIELNY 2,
66-530 DREZDENKO

nr konta: 67 1020 2892 0000 5202 0522 5414

logo