O G Ł O S Z E N I A    D U S Z P A S T E R S K I E

 

1.        Dziś XVIII Dzień Papieski. Ofiarami do puszek wspieramy uzdolnioną młodzież z ubogich rodzin w ramach  Dzieła Nowego Tysiąclecia – żywego pomnika pontyfikatu św. Jana Pawła II. Dziękujemy młodzieży ze Szkolnego Koła Caritas przy SP nr 2 w Drezdenku za pomoc przy zbiórce.

2.        Dziś na Mszy św. o godz. 10:00 rozpoczną się rekolekcje dla Żywego Różańca, które potrwają do wtorku włącznie.

3.      Spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św. za tydzień w niedzielę 21.10.2018 po Mszy św. o godz. 11:30.

4.     Zapraszamy chętnych chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się za tydzień, w sobotę 20 października o godz. 10:00 w salkach parafialnych. W tym roku próby dziecięcej scholii „Śpiewające Anioły” będą się odbywać w każdą niedzielę o godz. 10:00 w salkach parafialnych. Zachęcamy wszystkie dzieci, które chciałyby śpiewem wielbić Boga do włączenia się w naszą grupę parafialną. 

5.      Zapraszamy na NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE codziennie o godz. 17.30. Różaniec dla dzieci w poniedziałek i piątek o godz. 16:30.

6.      W kancelarii parafialnej przyjmowane są wypominki miesięczne i roczne za naszych zmarłych. Kartki na wypominki miesięczne są wyłożone na stoliku przy figurze św. Antoniego. Prosimy o czytelne wpisywanie imion i nazwisk zmarłych.

7.      Tegoroczny marsz i bal wszystkich świętych odbędzie się w niedzielę 28 października od godz. 15:00. W programie konkurs na najpiękniejsze stroje świętych oraz inne niespodzianki. Już dziś serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i rodziców.

8.      Składamy podziękowanie za ofiary złożone w ubiegłym tygodniu na potrzeby kościoła i parafii.

9.      W tym tygodniu Bóg odwołał do wieczności + Marian Błoch, Władysława Kaczmarek, Barbara Pochrząszcz, Stanisław Mokrzycki Polećmy ich Bożemu miłosierdziu. Wieczny odpoczynek …

 

Parafianom i Gościom życzymy miłej i błogosławionej niedzieli oraz wielu łask Bożych na nowy tydzień.

 

KANONICY REGULARNI LATERAŃSCY

 

Dane teleadresowe

Telephone: 95 762 05 15
Email: parafiadrezdenko@gmail.com

PARAFIA RZYMSKO-KATOLICKA
P.W. PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO

PL. KOŚCIELNY 2,
66-530 DREZDENKO

nr konta: 67 1020 2892 0000 5202 0522 5414

logo