O G Ł O S Z E N I A     D U S Z P A S T E R S K I E

1.   W przyszłą niedzielę 30.09 po Mszy św. o godz. 18:00 odbędzie się spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas 7a i 7b z SP1 i SP2. Na spotkaniu kandydaci zostaną przydzieleni do animatorów. Osoby pragnąc przystąpić do sakramentu bierzmowania, które uczą się poza Drezdenkiem proszone są o kontakt z ks. Łukaszem do końca miesiąca. 

 

2.   Zapraszamy chętnych chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w  sobotę 20 października o godz. 10:00 w salkach parafialnych.

 

3.   W tym roku próby dziecięcej scholii „Śpiewające Anioły” odbywać się będą w każdą  niedzielę o godz. 10:00 w salkach parafialnych. Zachęcamy wszystkie dzieci, które chciałyby śpiewem wielbić Boga do włączenia się w naszą grupę parafialną. 

 

4.   Z okazji 100 lecia Niepodległości serdecznie zachęcamy wszystkie dzieci i rodziców do udziału w konkursie fotograficzno – plastycznym pt. "Moja mała ojczyzna". Zdjęcia ukazujące "moją małą ojczyznę" lub prace plastyczne należy przynieść do końca września. Na zwycięzców czekają nagrody. Szczegóły konkursu u ks. Adama i na plakacie w gablocie przed kościołem.

 

5.   Nasza parafia po raz pierwszy, organizuje „Rodzinny Turniej w tenisa stołowego”, który odbędzie się w niedzielę 14 października o godz. 14:00. Serdecznie zapraszamy całe rodziny oraz dzieci do udziału w tym wydarzeniu. Zapisy na turniej odbędą się przed kościołem w niedzielę 7.10 po Mszy św. o godz. 11:30. Więcej informacji u ks. Adama i na plakatach.

 

6.   Składamy serdeczne podziękowanie za ofiary złożone w ubiegłym tygodniu na  potrzeby kościoła i parafii.

 

7.   W zakrystii jest do nabycia prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny oraz Mały Gość Niedzielny dla dzieci. Zachęcamy do lektury.

 

8.   W tym tygodniu Pan Bóg odwołał do wieczności: + Józefa Olejnik, Mariannę Iwanowską, Bronisława Siuda. Polećmy ich Bożemu miłosierdziu. Wieczny odpoczynek …

 

9.   Drogim Parafianom i Gościom życzymy miłej i błogosławionej niedzieli oraz wielu łask Bożych na nowy tydzień.                            

KANONICY REGULARNI LATERAŃSCY

 

Dane teleadresowe

Telephone: 95 762 05 15
Email: parafiadrezdenko@gmail.com

PARAFIA RZYMSKO-KATOLICKA
P.W. PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO

PL. KOŚCIELNY 2,
66-530 DREZDENKO

nr konta: 67 1020 2892 0000 5202 0522 5414

logo