O G Ł O S Z E N I A     D U S Z P A S T E R S K I E

 

 

1.      Pielgrzymi z naszej parafii uczestniczą w Uroczystościach Odpustowych w Sanktuarium Maryjnym w Gietrzwałdzie z okazji 141 rocznicy objawień Matki Bożej. Msza św. odpustowa – o godz. 11.00.

 

2.      13 września - w czwartek – po Mszy św. o godz. 18.00 - NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE.

 

 

3.      Z okazji 100 lecia Niepodległości serdecznie zachęcamy wszystkie dzieci i rodziców do udziału w konkursie fotograficzno – plastycznym pt. "Moja mała ojczyzna". Zdjęcia ukazujące "moją małą ojczyznę" lub prace plastyczne należy przynieść do końca września. Na zwycięzców czekają nagrody. Szczegóły konkursu u ks. Adama i na plakacie w gablocie przed kościołem.

 

 

4.      Pierwsze powakacyjne spotkania dziecięcych grup parafialnych ze względu na uroczystości odpustowe w Gietrzwałdzie, odbędą się w SOBOTĘ 15.09.2018: Eucharystyczny Ruch Młodych - godz. 9:00, Schola dziecięca - godz. 10:00, Ministranci – godz.11:00. Zapraszamy też dzieci, które chcą się do nas dołączyć.

5.      W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na KUL i Instytut Filozoficzno – Teologiczny w Zielonej Górze.

 

6.      Dziękujemy za ofiary złożone w ubiegłym tygodniu na potrzeby kościoła i parafii.

 

Parafianom i Gościom życzymy miłej, z Bogiem przeżytej niedzieli oraz wielu łask Bożych na nowy tydzień i opieki Matki Najświętszej.

 

                                                    

KANONICY REGULARNI LATERAŃSCY

 

Dane teleadresowe

Telephone: 95 762 05 15
Email: parafiadrezdenko@gmail.com

PARAFIA RZYMSKO-KATOLICKA
P.W. PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO

PL. KOŚCIELNY 2,
66-530 DREZDENKO

nr konta: 67 1020 2892 0000 5202 0522 5414

logo