O G Ł O S Z E N I A   P A R A F I A L N E

1.      Dziś Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

2.      27 czerwca – w środę – wspomnienie NMP NIEUSTAJĄCEJ POMOCY. O godz. 18.00 – Msza św. w int. Apostolatu Maryjnego. Po Eucharystii spotkanie formacyjne w salce parafialnej.

29 czerwca - w piątek –  UROCZYSTOŚĆ ŚW. APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA. Taca przeznaczona jest na Stolicę Apostolską. O godz. 19.00 odbędzie się koncert w ramach XXIII edycji Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej. Serdecznie zapraszamy.

3.      30 czerwca – w sobotę - zakończenie nabożeństwa czerwcowego do Najśw. Serca Pana Jezusa.

 

4.      Spotkanie organizacyjne uczestników pielgrzymki do Częstochowy i Krynicy Górskiej organizowanej przez Apostolat Maryjny, odbędzie się we wtorek 26 czerwca po Mszy św. wieczornej w salce parafialnej.

5.      Rozpoczął się czas urlopów i wakacyjnego wypoczynku. Pamiętajmy w tym czasie o niedzielnej Eucharystii. Niech rodzice i starsi będą przykładem dla swoich dzieci prawdziwie chrześcijańskiego życia i modlitwy.

6.      W okresie wakacyjnym od 1 lipca do 31 sierpnia - kancelaria parafialna czynna będzie we wtorki i piątki od godz. 10.00 – 12.00 i od 15.00 – 17.00.

7.      Dnia 7 lipca organizowany jest wyjazd na Czuwanie Nocy Fatimskiej do Rokitna. Wyjazd z Drezdenka sprzed plebaii o godz. 16:30. Zapisy i szczegóły u Pani Mirosławy Andrzejkowicz.Dziękujemy za modlitwę i ofiary złożone na potrzeby kościoła i naszej parafii.

8.      W czasie wakacji nie ma odwiedzin chorych z racji pierwszego piątku miesiąca.

 

 

 

Wszystkim Parafianom, Gościom życzymy radosnego przeżywania Dnia Pańskiego oraz Bożego błogosławieństwa na nowy tydzień. Dzieciom i młodzieży życzymy miłego i bezpiecznego odpoczynku wakacyjnego. Niech Bóg obdarzy nas swoją łaską, byśmy wewnętrznie przemienieni przez spotkanie z Nim w Eucharystii, nieśli Go wszystkim, których spotkamy na naszej drodze.

 

KANONICY REGULARNI LATERAŃSCY

 

Dane teleadresowe

Telephone: 95 762 05 15
Email: parafiadrezdenko@gmail.com

PARAFIA RZYMSKO-KATOLICKA
P.W. PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO

PL. KOŚCIELNY 2,
66-530 DREZDENKO

nr konta: 67 1020 2892 0000 5202 0522 5414

logo