O G Ł O S Z E N I A P A R A F I A L N E

 

Dziś VI Niedziela Wielkanocna. Zapraszamy do licznego udziału w nabożeństwach majowych codziennie o godz. 17.30.
8 maja – we wtorek – Uroczystość Św. Stanisława bpa i męcz. – Głównego Patrona Polski.
13 maja - w przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, o godz. 19.00 – NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE.


Próby dzieci przygotowujących się do I komunii świętej odbędą się w najbliższy poniedziałek, wtorek i czwartek o godz. 18:30.
17 maja – w czwartek – o godz. 17.00 - Ks. Bp. Stefan Regmunt udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży z naszej parafii.
U ks. Łukasza Murańskiego można zapisywać się na pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Do połowy maja chcemy stworzyć listę pielgrzymów, dlatego zdecydowane osoby prosimy o kontakt.
W dniach od 25 – 27 maja odbywać się będą w naszej parafii Trzecie Warsztaty Liturgiczno-Muzyczne. Zachęcamy do udziału w tych warsztatach. Koszt uczestnictwa – 50 zł. Będziemy też, prosić jak co roku o nocleg dla uczestników w domach naszych parafian oraz o przygotowanie ciast.
Organizujemy wyjazd na Ogólnopolskie Spotkanie Młodzieży w LEDNICY. Spotkanie odbędzie się 2 czerwca. Koszt – 70 zł. Zapisy i szczegóły u ks. Matuszczaka i ks. Murańskiego.
Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Niedzieli i Gościa Niedzielnego.
Dziękujemy za modlitwę i ofiary złożone na potrzeby kościoła i parafii.
W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej Bóg powołał do wieczności: + Aleksandrę Mach, + Zofię Rasztar. Polećmy ich Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek… .

Parafianom i Gościom życzymy miłej, z Bogiem przeżytej niedzieli oraz błogosławieństwa Bożego w rozpoczętym nowym tygodniu.

 

KANONICY REGULARNI LATERAŃSCY

 

Dane teleadresowe

Telephone: 95 762 05 15
Email: parafiadrezdenko@gmail.com

PARAFIA RZYMSKO-KATOLICKA
P.W. PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO

PL. KOŚCIELNY 2,
66-530 DREZDENKO

nr konta: 67 1020 2892 0000 5202 0522 5414

logo