O G Ł O S Z E N I A D U S Z P A S T E R S K I E

1. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na KUL i Instytut Filozoficzno-Teologiczny w Zielonej Górze.

2. Dziś po Mszy św. o godz. 18.00 Nabożeństwo Fatimskie.

3. We wtorek 15 sierpnia – Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. jak w każdą niedzielę, o godz. 7.00 – w kościele MBR. Poświęcenie wianków i ziół na po wszystkich Mszach św. W tym dniu swoje imieniny obchodzi Ks. Marian Dudzik CRL – Msza św. w jego int. o godz. 10.00 – zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji solenizanta.

4. W środę 16 sierpnia - dzień imienin Ks. Bpa Seniora Stefana Regmunta. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.

5. Szkolne Koło Caritas działające przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych dołącza się w dniach 26 -27.08 do ogólnopolskiej akcji Caritas "Plecak pełen uśmiechów". Młodzież będzie zbierała w sobotę - 26.08 w marketach przybory szkolne, aby stworzyć takie plecaki dla najbardziej potrzebujących dzieci z naszych drezdeneckich szkół. Natomiast w niedzielę 27.08 w zbiórce do puszek będziemy mogli złożyć ofiarę na doposażenie plecaków, tworząc kompletną wyprawkę dla dzieci. Bóg zapłać.

6. W drugiej połowie roku jest bardzo dużo wolnych intencji mszalnych. Jeżeli ktoś chce zamówić mszę św. w jakiejś swojej osobistej intencji czy rocznicy zapraszamy do zakrystii lub kancelarii parafialnej.

7. Zachęcamy do nabywania cegiełek w zakrystii na renowację wieży katedry gorzowskiej oraz prasy katolickiej: Niedzieli i Gościa Niedzielnego.

8. Dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby kościoła i parafii w ubiegłym tygodniu.

Parafianom i Gościom życzymy radosnego świętowania Dnia Pańskiego. Niech Bóg darzy nas swoją łaską i błogosławi w nowy tygodniu.
KANONICY REGULARNI LATERAŃSCY

 

Dane teleadresowe

Telephone: 95 762 05 15
Email: parafiadrezdenko@gmail.com

PARAFIA RZYMSKO-KATOLICKA
P.W. PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO

PL. KOŚCIELNY 2,
66-530 DREZDENKO

nr konta: 67 1020 2892 0000 5202 0522 5414

logo