O G Ł O S Z E N I A D U S Z P A S T E R S K I E

1. W naszej parafii dziś Uroczystość Odpustowa ku czci Przemienienia Pańskiego. Przez trzy dni przygotowywaliśmy się duchowo do przeżycia dzisiejszej uroczystości. Dziękujemy wszystkim, którzy skorzystali w tych dniach z sakramentu pokuty i trwali na czuwaniu modlitewnym przed Najświętszym Sakramentem.

UROCZYSTA SUMA ODPUSTOWA o godz. 11.30 - przewodniczyć jej będzie i Słowo Boże wygłosi Ks. kan. Tadeusz Wołoszyn – proboszcz z Trzebicza. Po Mszy św. procesja eucharystyczna wokół kościoła.

2. Dziękujemy wszystkim, którzy przyjęli do swoich domów pielgrzymów Pieszej Pielgrzymki ze Szczecina na Jasną Górę. Dziękujemy Paniom Pielęgniarkom za ofiarną posługę w punkcie medycznym. Pani Dorocie Karcz-Więckiewicz za wyposażenie punktu w leki i środki opatrunkowe.

3. W przyszłą niedzielę 13 sierpnia - taca przeznaczona będzie na KUL i Instytut Filozoficzno-Teologiczny w Zielonej Górze. O godz. 18.00 Msza św. dziękczynna w int. pielgrzymów Apostolatu Maryjnego na Jasną Górę i Nabożeństwo Fatimskie.

4. Na stoliku przy ambonie można nabyć nowe wydanie czasopisma kleryckiego Cor Unum. Poświęcone 140 rocznicy Objawień Matki Bożej w Gietrzwałdzie.

5. Zachęcamy do nabywania cegiełek w zakrystii na renowację wieży katedry gorzowskiej.

6. Dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby kościoła i parafii w ubiegłym tygodniu.

7. Z naszej wspólnoty parafialnej Bóg powołał do wieczności: + Marię Lazarek. Polećmy ją Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek…

Drogim Parafianom i Gościom życzymy radosnego świętowania Dnia Pańskiego. Niech Bóg darzy nas swoją łaską, byśmy wewnętrznie przemienieni przez spotkanie z Chrystusem, nieśli Go wszystkim, których spotkamy na naszej drodze.
KANONICY REGULARNI LATERAŃSCY

Dane teleadresowe

Telephone: 95 762 05 15
Email: parafiadrezdenko@gmail.com

PARAFIA RZYMSKO-KATOLICKA
P.W. PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO

PL. KOŚCIELNY 2,
66-530 DREZDENKO

nr konta: 67 1020 2892 0000 5202 0522 5414

logo