O G Ł O S Z E N I A   P A R A F I A L N E


Dzisiaj na Mszy św. o godz. 11.30 dzieci z klasy drugiej Szkoły Podstawowej nr 1 przystąpią do I Komunii św. W „Białym Tygodniu”  od poniedziałku do czwartku dzieci pierwszokomunijne uczestniczą wraz z rodzicami na Mszy św. o godz. 18.00. W piątek pielgrzymka dzieci do Sanktuarium Matki Bożej w Rokitnie.
Nabożeństwo majowe codziennie o godz. 17.30.


24  maja – w środę – wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych.
25 maja – w czwartek – o godz. 18.30 - spotkanie organizacyjne w kościele dla osób wyjeżdżających w czerwcu na pielgrzymkę na Mazury i Litwę.
27 maja – w sobotę – ks. dk. Kamil Obała - w katedrze w Gorzowie - otrzyma z rąk Ks. Bpa Tadeusza Lityńskiego święcenia kapłańskie, a w przyszłą niedzielę o godz. 11.30 – odprawi Mszę św. Prymicyjną. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.
3 czerwca - CZUWANIE FATIMSKIE w Rokitnie. Wyjazd o godz. 16.30 sprzed plebanii.
11 czerwca - chcemy zorganizować w naszej parafii MARSZ DLA ŻYCIA połączony z integracyjnym piknikiem rodzinnym. Wszystkich chętnych do zaangażowania się - w jakikolwiek sposób w to dzieło  - prosimy o kontakt z ks. Łukaszem.
Składamy serdeczne podziękowanie za modlitwę oraz ofiary złożone w ubiegłym tygodniu na potrzeby parafii i kościoła.
Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy radosnego świętowania Dnia Pańskiego oraz błogosławieństwa Bożego w rozpoczętym nowym tygodniu.

KANONICY REGULARNI LATERAŃSCY 

Dane teleadresowe

Telephone: 95 762 05 15
Email: parafiadrezdenko@gmail.com

PARAFIA RZYMSKO-KATOLICKA
P.W. PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO

PL. KOŚCIELNY 2,
66-530 DREZDENKO

nr konta: 67 1020 2892 0000 5202 0522 5414

logo