O G Ł O S Z E N I A   P A R A F I A L N E

Dzisiaj na Mszy św. o godz. 11.30 dzieci z klasy drugiej Szkoły Podstawowej nr 1 przystąpią do I Komunii św. W „Białym Tygodniu”  od poniedziałku do czwartku dzieci pierwszokomunijne uczestniczą wraz z rodzicami na Mszy św. o godz. 18.00. W piątek pielgrzymka dzieci do Sanktuarium Matki Bożej w Rokitnie.
Zachęcamy do licznego udziału w nabożeństwie majowym odprawianym w naszym kościele codziennie o godz. 17.30.
16 maja – we wtorek – Święto św. Andrzeja Boboli – Patrona Polski.


Również 16 maja - Regionalne Centrum Krwiodawstwa w Zielonej Górze otwiera punkt pobierania krwi przy Szpitalu w Drezdenku w godz. od 9.00- 12.00. Więcej informacji na plakacie w gablocie przed kościołem.
21 maja - Klub Cyklistów: „Jednoślad” w Drezdenku organizuje pielgrzymkę rowerową do Sanktuarium w Rokitnie. Zbiórka przy plebanii o godz. 7.00 rano.
11 czerwca chcemy zorganizować w naszej parafii Marsz dla życia połączony z integracyjnym piknikiem rodzinnym. Wszystkich chętnych do zaangażowania się - w jakikolwiek sposób w to dzieło  - prosimy o kontakt z ks. Łukaszem.
Składamy serdeczne podziękowanie za modlitwę oraz ofiary złożone w ubiegłym tygodniu na potrzeby parafii i kościoła.
W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej Bóg powołał do wieczności: + Wiesława Korcz i Zofię Miętkiewicz. Polećmy ich Bożemu miłosierdziu. Wieczny odpoczynek… .
Wszystkim Parafianom i Gościom uczestnikom Ofiary Eucharystycznej życzymy radosnego świętowania Dnia Pańskiego oraz błogosławieństwa Bożego w rozpoczętym nowym tygodniu.

KANONICY REGULARNI LATERAŃSCY

Dane teleadresowe

Telephone: 95 762 05 15
Email: parafiadrezdenko@gmail.com

PARAFIA RZYMSKO-KATOLICKA
P.W. PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO

PL. KOŚCIELNY 2,
66-530 DREZDENKO

nr konta: 67 1020 2892 0000 5202 0522 5414

logo