O G Ł O S Z E N I A  D U S Z P A S T E R S K I E

1. Dziś I Niedziela Wielkiego Postu. Zapraszamy na nabożeństwa pasyjne w naszym kościele: GORZKIE ŻALE w niedzielę o godz. 17.00 z wystawieniem Najśw. Sakramentu i kazaniem pasyjnym. W piątek DROGA KRZYŻOWA: dla dzieci o godz. 16.35; dla ogółu parafian o godz. 17.30; dla młodzieży o godz. 19.00 (szczególnie zapraszamy młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania).

2. Za tydzień 12 marca w niedzielę przeżywać będziemy Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. W tym dniu ofiarami do puszek wspieramy misjonarzy i ich posługę ewangelizacyjną, charytatywną, medyczną i edukacyjną.

3. Informujemy, że KURS PRZEDMAŁŻEŃSKI w ramach przygotowania się do Sakramentu Małżeństwa w naszej parafii odbędzie się w dniach od 10 – 12 marca 2017. Rozpoczęcie w piątek 10 marca o godz. 19.00. Koszt 50 zł. od osoby, zapisy przed rozpoczęciem.

4. Organizowany jest wyjazd do Poznania na Misterium Męki Pańskiej, największe plenerowe przedstawienie pasyjne w Europie, które odbędzie się 8 kwietnia, br. Koszt wyjazdu 40 zł. Zapisy u ks. Adam.

5. W dniach od 22 do 25 czerwca organizowana jest pielgrzymka: Toruń – Gietrzwałd – Święta Lipka – Ełk – Smolany – Augustów – Studzieniczna – Wilno – Troki - Różanystok – Sokółka – Święta Woda. Szczegóły wyjazdu znajdują się na plakatach w kościele oraz stronie internetowej. Zapisy i wszelkich informacji udziela ks. Adam.   

6. Dzieci wyjeżdżające na wycieczkę 18 marca do „Chlebowego domu” bardzo prosimy o uzupełnienie danych i dostarczenie zgód od rodziców lub opiekunów.

7. Zachęcamy wszystkie dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w konkursie na prace związane ze świętami wielkanocnymi: kartki, plakaty, stroiki, pisanki. Technika oraz wykonanie dowolna. Informujemy również, iż w niedziele palmową odbędzie się konkurs palm w kategoriach: najpiękniejsza i największa. Szczegóły na plakatach i w Internecie.  

8. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej Bóg powołał do wieczności:+ Mariannę Spychalską. Wieczny odpoczynek…

9. Składamy serdeczne podziękowanie za ofiary złożone na potrzeby naszej parafii i kościoła, życząc Wszystkim uczestnikom Ofiary Eucharystycznej miłej, z Bogiem przeżytej niedzieli. Niech błogosławieństwo Chrystusa umacnia nas w dobrych postanowieniach wielkopostnych.

 

KANONICY REGULARNI LATERAŃSCY

 

www.parafiadrezdenko.pl

 

Dane teleadresowe

Telephone: 95 762 05 15
Email: parafiadrezdenko@gmail.com

PARAFIA RZYMSKO-KATOLICKA
P.W. PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO

PL. KOŚCIELNY 2,
66-530 DREZDENKO

nr konta: 67 1020 2892 0000 5202 0522 5414

logo