O G Ł O S Z E N I A  D U S Z P A S T E R S K I E

Dziś 6 Niedziela Zwykła w roku liturgicznym.

We wtorek 14 lutego – Święto Świętych Cyryla i Metodego – apostołów Słowian. W 1980 r. papież św. Jan Paweł II ogłosił ich Patronami Europy

W naszym kościele od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 18.00 trwa całodzienne wystawienie Najświętszego Sakramentu. Zachęcamy do chwili modlitwy w ciągu tygodnia. Prosimy także o wpisywanie się na listę adoracji w ciągu tygodnia. Są jeszcze wolne godziny adoracyjne w ciągu dni tygodnia.

Informujemy, że KURS PRZEDMAŁŻEŃSKI w ramach przygotowania do Sakramentu Małżeństwa w naszej parafii odbędzie się w dniach od 10 – 12 marca 2017. Rozpoczęcie w piątek 10 marca o godz. 19.00.

W przyszłą niedzielę taca będzie przeznaczona na ogrzewanie naszego kościoła.

Składamy podziękowanie za dar modlitwy i ofiary złożone na potrzeby kościoła i parafii. Dziękujemy firmie REMI – pana Ryszarda Chwalisza za wykonanie osłon do wnęk z grzejnikami w nawach bocznych i zakrystii.

W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej Bóg powołał do wieczności: + Tadeusza Borkowskiego, Józefę Janik, Mariannę Wróblewską, Cecylię Witkowską. Polećmy ich Bożemu miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…

 

 

Wszystkim uczestnikom Ofiary Eucharystycznej, życzymy miłej, z Bogiem przeżytej niedzieli oraz błogosławieństwa Bożego w rozpoczętym tygodniu.

 

KANONICY REGULARNI LATERAŃSCY

 

 

 

Dane teleadresowe

Telephone: 95 762 05 15
Email: parafiadrezdenko@gmail.com

PARAFIA RZYMSKO-KATOLICKA
P.W. PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO

PL. KOŚCIELNY 2,
66-530 DREZDENKO

nr konta: 67 1020 2892 0000 5202 0522 5414

logo