O G Ł O S Z E N I A  D U S Z P A S T E R S K I E

Przeżywamy 5 Niedzielę zwykłą w roku liturgicznym. Ofiarami do puszek wspieramy dzisiaj hospicja znajdujące się na terenie naszej diecezji, za każdy dar serca składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

W piątek - 10 lutego - przypada już 77. rocznica zsyłki Polaków na Sybir. W tym dniu naszą modlitwą obejmujemy wszystkie ofiary sowieckiej agresji masowych zsyłek Polaków na Sybir.

W sobotę - 11 lutego - WSPOMNIENIE NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY Z LOURDES. Tego dnia obchodzony jest Światowy Dzień Chorego. Zapraszamy na uroczystą Mszę św. o godz. 10.00 w intencji chorych. Prosimy o pomoc w dotarciu na liturgię osobom chorym, w podeszłym wieku i niepełnosprawnym.

W naszym kościele od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 18.00 trwa całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. Zachęcamy do chwili modlitwy w ciągu tygodnia. Mamy wszyscy za co Panu Bogu dziękować i mamy o co prosić. Prosimy także o zapisywanie się na listę adoracji w ciągu tygodnia. Są jeszcze wolne godziny adoracyjne w ciągu kolejnych dni. Niech Pan Jezus Eucharystyczny nie będzie nigdy sam.

Informujemy, że KURS PRZEDMAŁŻEŃSKI w ramach przygotowania do Sakramentu Małżeństwa w naszej parafii odbędzie się w dniach od 10 – 12 marca 2017. Rozpoczęcie w piątek 10 marca o godz. 19.00.

Składamy podziękowanie za dar modlitwy i ofiary złożone na potrzeby kościoła i parafii.

W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej Bóg powołał do wieczności: + Stanisława Warłycho, + Wiolettę Ziętek, + Helenę Mickiewicz, + Stanisława Witkowskiego, + Joannę Stube. Wieczny odpoczynek…

 

Wszystkim uczestnikom Ofiary Eucharystycznej, życzymy miłej, z Bogiem przeżytej niedzieli oraz błogosławieństwa Bożego w rozpoczętym tygodniu.

 

KANONICY REGULARNI LATERAŃSCY

 

 

 

 

Dane teleadresowe

Telephone: 95 762 05 15
Email: parafiadrezdenko@gmail.com

PARAFIA RZYMSKO-KATOLICKA
P.W. PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO

PL. KOŚCIELNY 2,
66-530 DREZDENKO

nr konta: 67 1020 2892 0000 5202 0522 5414

logo