1. Dzisiaj w liturgii Święto Chrztu Pańskiego, które kończy okres Narodzenia Pańskiego.

2. KOLĘDA W TYM TYGODNIU:

9 STYCZNIA - PONIEDZIAŁEK Piotra Skargi, Okrężna (domki). Owocowa, Miodowa, Dąbrowskiej, Orzeszkowej, Norwida od godz. 15.30

10 STYCZNIA - WTOREK Konopnickiej nr 1,3,5, Okrężna 3,5,7,9,11 (bloki), Południowa, Ptasia, Wspólna, Jasna, Spokojna, Armii Krajowej od godz. 15.30

11 STYCZNIA - ŚRODA Poznańska, Malwowa, Wincentego Witosa, Kwiatowa, Puławskiego, Matejki, 11 Listopada, Leśna, Kochanowskiego od godz. 15.30

12 STYCZNIA - CZWARTEK Piłsudskiego (bez bloków), Piłsudskiego bloki nr 43,42 oraz nr 44-56 od godz. 15.30

13 STYCZNIA - PIĄTEK Piłsudskiego 41, Niepodległości od godz. 15.30

14 STYCZNIA - SOBOTA Wita Stwosza, Łąkowa, Boczna, Zielona, Wiejska od godz. 10.00

3. Dnia 12 stycznia o godz. 17.00 przy ul. Milickiej (w dawnym ogólniaku) odbędzie się SPOTKANIE OPŁATKOWE z ks. Biskupem Tadeuszem Lityńskim dla wszystkich nauczycieli również emerytowanych oraz pracowników oświaty. Serdecznie zapraszamy.

4. W niedzielę 15 stycznia KONCERT KOLĘD I PASTORAŁEK który odbędzie się w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Nowym Drezdenku o godz. 12:30. Wstęp wolny.

5. W sklepie u sióstr są do nabycia: zestawy kolędowe, kalendarze na 2017 r., Ewangelia 2017 z rozważaniami na każdy dzień oraz prasa katolicka Niedziela oraz Gość Niedzielny, Jest też do nabycia pismo kleryckie COR UNUM (dowolna ofiara).

6. Z racji wizyty duszpasterskiej zawieszamy środowe adoracje Najśw. Sakramentu na czas trwania kolędy w naszej parafii. Na czas trwania kolędy prosimy o korzystanie ze spowiedzi św. na Mszy św. o godz. 7.00 i w niedzielę. Prosimy także o korzystanie z kancelarii parafialnej przed południem.

7. Serdecznie dziękujemy za udział i wspólne kolędowanie podczas Orszaku Trzech Króli, zorganizowanego po raz pierwszy w Drezdenku. W sposób szczególny dziękujemy wszystkim, którzy pomogli zorganizować to wydarzenie: Burmistrzowi Drezdenka Panu Maciejowi Pietruszak, policji, straży pożarnej, PGKiM, Panu Zdzisławowi Jurkiewicz, dzieciom i wychowawcą ze Szkol Podstawowej nr 1 w Drezdenku, grupom parafialnym, młodzieży, rodzicom, dzieciom i wszystkim ludziom dobrego serca. 

8. Dziękujemy za modlitwę i ofiary (również przy okazji wizyty kolędowej) składane na potrzeby naszego kościoła i parafii.

9. W tym tygodniu do wieczności Bóg odwołał: + … Wieczny odpoczynek… KANONICY REGULARNI LATERAŃSCY

Dane teleadresowe

Telephone: 95 762 05 15
Email: parafiadrezdenko@gmail.com

PARAFIA RZYMSKO-KATOLICKA
P.W. PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO

PL. KOŚCIELNY 2,
66-530 DREZDENKO

nr konta: 67 1020 2892 0000 5202 0522 5414

logo