W sobotę 25 lutego dzieci z parafii Przemienienia Pańskiego w Drezdenku udały się na wycieczkę do Torunia.  Pierwszym punktem wyjazdu był zwiedzanie miasta oraz wizyta w Żywym Muzeum Piernika, gdzie uczestniczono w interaktywnym pokazie i nauce wypiekaniu oraz ozdabianiu pierników. Po zakończeniu kursu, każdy zabrał ze sobą pamiątkowego piernika. Kolejnym punktem wizyty była telewizja Trwam i Radio Maryja. Dzieci zwiedziły redakcje oraz poznały pracę dziennikarzy. Zobaczyły również jak powstają programy telewizyjne oraz wiadomości i prognoza pogody. Następnie udano się do przepięknego Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II. Ostatnim punktem była wizyta w ulubionej, dziecięcej restauracji.