W sobotę 25 lutego dzieci z parafii Przemienienia Pańskiego w Drezdenku udały się na wycieczkę do Torunia.  Pierwszym punktem wyjazdu był zwiedzanie miasta oraz wizyta w Żywym Muzeum Piernika, gdzie uczestniczono w interaktywnym pokazie i nauce wypiekaniu oraz ozdabianiu pierników. Po zakończeniu kursu, każdy zabrał ze sobą pamiątkowego piernika. Kolejnym punktem wizyty była telewizja Trwam i Radio Maryja. Dzieci zwiedziły redakcje oraz poznały pracę dziennikarzy. Zobaczyły również jak powstają programy telewizyjne oraz wiadomości i prognoza pogody. Następnie udano się do przepięknego Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II. Ostatnim punktem była wizyta w ulubionej, dziecięcej restauracji.

Dane teleadresowe

Telephone: 95 762 05 15
Email: parafiadrezdenko@gmail.com

PARAFIA RZYMSKO-KATOLICKA
P.W. PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO

PL. KOŚCIELNY 2,
66-530 DREZDENKO

nr konta: 67 1020 2892 0000 5202 0522 5414

logo